Další případ krádeže na Opavsku: Zloději navštívili garáž rodinného domu

Ilustrační foto

OPAVSKO – Police z obvodního oddělení ve Vítkově v těchto dnech intenzivně pátrá po pachatelích, svědcích i ukradených věcech, které zmizely z garáže jednoho z rodinných domů ve Vítkově.

Ke krádeži pracovního nářadí z garáže vítkovského rodinného domu došlo na ulici Zahradní v zatím neupřesněném časovém rozmezí. Čin se měl stát mezi třiadvacátou hodinou večerní 27. června a třetí hodinou ranní 29. června letošního roku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Doposud neznámý pachatel neoprávněně vstoupil na oplocený pozemek jednoho z rodinných domů, poté vnikl do přilehlé garáže, odkud odcizil pneumatickou příklepovou vrtačku značky Bosch zelené barvy a sadu Gola klíčů značky Parkside v černém plastovém kufříku,“ řekl mluvčí policie, René Černohorský.

Majitelům vznikla škoda na majetku ve výši bezmála čtyř tisíc korun. Policisté se obrací na veřejnost, aby možní svědci podali jakékoliv informace, které povedou k zadržení pachatelů, nebo nálezu ukradených věcí, telefonicky na vítkovské policejní číslo 974 737 711.

Dále na našem webu:

Náklaďák projel zatáčku s koly nahoře a hlína šla k zemi dříve, než měla