Kde můžete o prázdninách potkat své oblíbené herce ze Slunečné?

Co má společného Asombroso by Osmany Laffita se Slunečný létem? Roadshow Slunečné léto se rozjíždí i letos. Tentokrát s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita, která je stejně jako v loňském roce navázaná na aktuálně nejoblíbenější dlouhodobý seriál Slunečná. Herci seriálu se během srpna a září vydají ve speciálním Slunečném autobuse po různých místech České republiky, aby se osobně potkali se svými fanoušky. Odpolednem plným zábavy vás provede Eva Decastelo alias seriálová cukrářka Zuzana Dolejšová.

Kromě samotných herců dorazí žlutý autobus do každé z lokalit také s nabitým programem. Těšit se můžete na tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising, občerstvení a vystoupení hudebních interpretů. Účastníci budou moct zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecneleto. Kromě moderátorky Evy Decastelo se bude účastnit módní návrhář Osmany Laffita a hudbou potěší Ilona Csáková, Leona Machálková nebo Petr Kotvald. V průběhu celého zábavného odpoledne budou k dispozici aktivity v partnerských zónách – skákací hrad, soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“ a fotbálek od Raiffeisen STAVEBNÍ SPOŘITELNY. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný, dechberoucí… Proto se tato značka Osmanyho Laffity ráda podílí na úžasných projektech. „Čas, který věnujeme sami sobě a svým blízkým, je nejdůležitější. Moje kosmetika i parfémy jsou navrženy tak, aby z obyčejného používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek. A stejně tak neobyčejným zážitkem bude, když se všichni potkáme na Prima Slunečném létě,“ doplňuje Osmany Laffita. Dále se mohou návštěvníci těšit na omalovánky a dětské křížovky s Primáčkem a INSTAX fotokoutek. Samozřejmě dbáme na to, aby vše bylo pořádáno v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

Fanoušci Slunečné, kteří se nemohou dočkat dalších premiér, mohou sledovat předpremiéry úspěšného seriálu Slunečná během prázdnin v iPrima videopůjčovně za 39 Kč za díl. Na televizní obrazovky se vrátí premiérové díly seriálu na konci prázdnin a poběží vždy v úterý a ve čtvrtek.

Na setkání s oblíbeným seriálem se můžete těšit v těchto termínech a lokalitách:

  1. 8. Olomouc (OC Haná)
  2. 8. Ostrava (Auto ESA)
  3. 8. Plzeň (FRESH Festival)
  4. 8. Plzeň (Auto ESA)
  5. 8. Praha (AQUAPALACE)
  6. 8. Praha (Prima RUN)