V Příboře začala fungovat nová pečovatelská a asistenční služba Včelka

Foto: raš - Příborské Náměstí Sigmunda Freuda

PŘÍBOR – Služba osobní pomoci Včelka od nyní usnadní život obyvatelům města Příbor a lidem v okolí. Zaměřená je na pečovatelskou službu, osobní asistenci, nebo sociálně aktivizační službo pro seniory a hendikepované.

„Naše organizace pomáhá řešit nelehké životní situace nejen klientům, ale podává pomocnou ruku i jejich rodinám a blízkým. V naší práci si zakládáme na individuálním a lidském přístupu,“ řekla regionální ředitelka Včelky pro oblast Moravy, Alena Mazurová s tím, že všichni odborní pracovníci Včelky vždy flexibilně a zodpovědně reagují na potřeby klientů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Kromě bezplatného zapůjčení Bee Tabletu nabízí Včelka svým klientům pomoc s mobilitou, orientací, komunikací, stravováním, oblékáním, tělesnou hygienou, péčí o zdraví, nebo péčí o domácnost.

Pečovatelská služba je poskytována denně od 6.00 do 22.00 včetně víkendů a svátků. Osobní asistence funguje 24 hodin denně, rovněž včetně víkendů a svátků. Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením jsou poskytovány v pracovních dnech od 8.00 do 16.00 hodin.

Žádost o poskytování sociální služby zájemci naleznou na internetových stránkách Péče Včelka v sekci „ke stažení“. Žádost můžete také poslat poštou či e-mailem, nebo stačí kontaktovat sociální pracovnici Adrianu Chybovou na mailu chybova@pecevcelka.cz, nebo na čísle 601 152 606.

Dále čtěte:

Je jí jednadvacet let, právě jde sama pěšky z Havířova do Istanbulu a spí ve stanu