Vážná nehoda v Těrlicku: Golf vjel do protisměru a čelně narazil do Superbu

Foto (PČR) - Dnešní nehoda v Těrlicku

KARVINÁ / FRÝDEK-MÍSTEK / TĚŠÍNSKO – Následky dnešní vážné dopravní nehody dvou osobních vozů stále odstraňují jednotky integrovaného záchranného systému v Těrlicku. Po střetu aut skončili oba řidiči v nemocnici s vážnými zraněními. Policisté na místě stále koordinují dopravu.

“Nehoda se stala dnes okolo 13.00 hodiny v obci Těrlicko. Zatím z neznámých důvodů tam 42letý řidič osobního vozidla Volkswagen Golf jedoucí směrem do Těrlicka od Komorní Lhotky vjel do protisměru, kde se čelně střetl s právě projíždějícím vozidlem Škoda Superb,” řekla policejní mluvčí Eva Michalíková s tím, že Superb řídil 41letý muž.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Oba řidiči utrpěli vážná zranění. Řidič Volkswagenu byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Ostrava, druhého řidiče do nemocnice odvezla rychlá záchranná služba.

“Oba řidiči podstoupili na místě také orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu. Byla v obou případech negativní,” dodala ještě Michalíková. Dále upřesnila, že přesná příčina nehody bude v nejbližších dnech předmětem vyšetřování.

Aktuálně v regionu:

Rychlá akce policistů na Olešné zachránila život 65letému muži