Opel zaparkovaný u Stodolní na kanálu způsobil lagunu a ochromil dopravu

Foto: (raš) Dnešní zásah při odtahu auta z kanálu v lokalitě Stodolní

OSTRAVA – Dnešní vydatné deště mají, nejen v Ostravě, za následek, že kanalizace na spoustě míst jen stěží zvládají pohlcovat přívaly vody. Případ auta zaparkovaného pneumatikou na odtoku kanálu řešila dnes po poledni v úzkých frekventovaných uličkách v centru Ostravy policie a odtahová služba.

Dnes okolo 13.00 hodiny v centru Ostravy vydatně pršelo. Ve vjezdu na parkoviště z ulice Janáčkovy k firmě Canis zaparkoval, neznámo kdy, majitel černého Opelu Astra tak nešťastně na kanálu, že do něj nemohla téct voda a v ulici se utvořila laguna. Tou nemohli procházet lidé ke svým autům. Zároveň hrozilo, že hlubokou lagunou nebude možné projet.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Podařilo se nám zjistit, komu Opel patří, ale nemůžeme majitele sehnat,“ řekl nám na místě zasahující strážník ostravské městské policie s tím, že vozidlo musí být částečně odtaženo specializovanou službou.

Příjezd vozu, který měl ze silnice odsát vodu a také příjezd vozidla odtahové služby, způsobil mezi 14.00 a 15.00 hodinou v úzké ulici Janáčkově a přilehlých komunikacích poblíž Stodolní dopravní komplikace na více než hodinu.

Díky nadzvednutí specializovanou odtahovou technikou se nakonec podařilo kanál uvolnit a obnovit provoz do původního stavu.

Foto: (raš)

Stalo se v posledních 24 hodinách:

Vážná nehoda v Těrlicku: Golf vjel do protisměru a čelně narazil do Superbu