V Ostravě pokračoval maraton Mistrovství ČR v hasičském sportu

OSTRAVA – Dvacátý první srpen se nesl v Ostravské Nové Vsi ve znamení Mistrovství České republiky v hasičském sportu. Konkrétně během na 100 metrů s překážkami zde totiž pokračoval maraton mistrovství.

Celkem se na start postavilo 96 závodnic a 77 závodníků.  V kategorii žen se v konkurenci 96 závodnic stala mistryní ČR v běhu na 100m s překážkami Kamila Bartošková. Stříbro získala Lenka Šestáková, třetí doběhla Karolína Vyvialová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Mezi muži se mistrem České republiky ve „stovkách“ stal Daniel Klvaňa. Titul vicemistra získal Filip Páral, bronzem se pyšní Lukáš Kroupa.