Muže na Novojičínsku přimáčkl traktor ke stromu. Skončil v kritickém stavu

Foto: PX

NOVOJIČÍNSKO – V péči lékařů traumatologie Fakultní nemocnice v Ostravě skončil 64letý muž, kterého nešťastnou náhodou během práce v lese přimáčkl ke stromu traktor.

„O události, která se stala v katastru obce Spálov jsme se na operačním středisku dověděli 23. října před půl jedenáctou hodinou dopoledne,“ řekl mluvčí záchranářů, Lukáš Humpl s tím, že z Ostravy k nehodě hned vzlétl záchranářský vrtulník a ze základny v Odrách byla vyslána posádka rychlé zdravotnické pomoci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Pacient byl po příjezdu záchranářů při vědomí, utrpěl však život ohrožující poranění. Zasahující lékař při prvotním vyšetření zjistil mnohočetná poranění, a to v oblasti hrudníku, břicha a pánve,“ doplnil ještě Humpl.

Posádky záchranné služby provedly zajištění pacienta včetně poskytnutí přednemocniční neodkladné péče a poté byl ihned přenesen na palubu vrtulníku, který jej šetrně transportoval do Fakultní nemocnice Ostrava.