Policie hledá svědky dopravní nehody v Prostějově

PROSTĚJOV – Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala v Prostějově. Neznámé auto tu srazilo cyklistku a od nehody ujelo.

V úterý 12. listopadu se v době mezi 22:00 a 22:15 hodinou stala v Prostějově dopravní nehoda. Neznámý řidič jel pravděpodobně v červeném autě v přesně neurčeném směru křižovatkou ulic Žeranovská x Na Hrázi x Bulharská, není známo, v jakém směru. Při jízdě srazil 57letou cyklistku, která jela na jízdním kole ve směru od ulice Vodní. Po nehodě nezastavil a pokračoval dál v cestě. Žena byla při nehodě zraněna a byla převezena do místní nemocnice.

„S ohledem na řádné objasnění celé události se obracíme na svědky nehody, kteří by nám mohli poskytnout jakékoliv bližší informace nejen k vozidlu, pravděpodobně červené barvy a jeho řidiči, ale i k tomu, jak se nehoda odehrála,“ uvádí policejní mluvčí Miluše Zajícová. Pokud jste nehodu viděli, kontaktujte prosím prostějovský dopravní inspektorát nebo volejte bezplatnou linku 158.