Život Marka Lambory v karanténě! Víme, jak vypadá!

Mladý, nadějný a čím dál oblíbenější herec Marek Lambora, který je hvězdou seriálu Slunečná a loňským vítězem pěvecké zabavné show Tvoje tvář má známý hlas, nezahálí ani v karanténě. Hraje divadlo na své domovské scéně v Divadle na Vinohradech. Vzhledem ke karanténě pochopitelně „bezkontaktně“!  Venku ho téměř nepotkáte a velmi pravděpodobně ani nepoznáte… 

Divadlo na Vinohradech, kde je členem souboru již pět let, což je pro herce velká pocta, totiž přišlo s projektem: „HRAJEME I V KARANTÉNĚ“. Ale nelekejte se, samozřejmě pouze online. „Rozhodli jsme se vám od 23. března zprostředkovat každý den (kromě neděle) vždy ve „streamované premiéře“ ve 20.00 hodin (a následující den ve 14.00 hodin ve „streamované repríze“), prostřednictvím odkazu na našem webu a facebooku, záznam některé z našich inscenací. Vysílání probíhá v reálném čase!“ láká své divadelní fanoušky Marek  Lambora, kterého můžete vidět v představeních:  Zmoudření Dona Quijota, Ahoj krásko!, Revizor, Pygmalion, Romeo a Julie nebo v Baladě pro banditu.

 Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Kromě této aktivity teď má Marek ale mnohem víc času i sám pro sebe. Po pracovním maratónu, který začal Tváří a pokračoval natáčením Slunečné,  si trochu klidu zaslouží. V období karantény tak nyní  Marek žije jako my všichni. Respektuje ochranná opatření a domov opouští jen zřídka. „Dneska jsem si udělal procházku – k popelnicím, do krámu a zpět! Nebyl jsem venku nějak dlouho, ale musím říct, že jsem nepotkal jediného člověka bez roušky! Udělalo mi to takovou radost, že jsem se “pod roušku” usmíval,“ přiznává na svém  facebooku. „Vzápětí jsem si řekl, že to zvěčním – takže se na fotce USMÍVÁM, ale není to moc vidět…  Tak se držme a mysleme na sebe navzájem!“ dodává s úsměvem, který si musíme domyslet!