Cyklista v Přerově poslal k zemi značku „Zákaz vjezdu cyklistům“

ilustrační foto

PŘEROV – Poněkud kuriózní dopravní nehoda se stala včera v Přerově. Muž ve středních letech jedoucí na dámském jízdním kole po cyklostezce vedoucí ulicí Komenského narazil do dopravní značky. Po nárazu se dopravní značka poroučela k zemi. Cyklista naštěstí vyvázl bez zranění.

Včera odpoledne jel v Přerově po cyklostezce ulicí Komenského na dámském jízdním kole muž ve středních letech. Myšlenky mu ale pravděpodobně zaměstnaly mysl, protože se moc dobře nesoustředil na jízdu a po projetí křižovatky s ulicí Wurmovou řízení nezvládl a trefil dopravní značku „Zákaz vjezdu cyklistům“, která je po levé straně cyklostezky. „Po nárazu se ulomila hliníková patka a dopravní značka se poroučela k zemi,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Neopatrný cyklista naštěstí vyvázl bez zranění, způsobená hmotná škoda činí tisíc korun. Nepotvrdilo se, že by se cyklista před jízdou posilnil alkoholem. Nehoda byla vyřešena pokutou uloženou na místě.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .