Žena z Jesenicka (45 let) se nezdráhala napadnout i mladého muže

JESENICKO – 45letá žena z Jesenicka si v těchto dnech vyslechla obvinění z trestného činu výtržnictví a z pokusu ublížení na zdraví. Podle kriminalistů má na svědomí hned několik incidentů násilného charakteru.

„V polovině března letošního roku v obchodním domě v Jeseníku po předchozí slovní rozepři napadla dvacetiletou dívku. Posilněna alkoholem se po vzájemné slovní rozepři se do dívky přímo pustila,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Nejprve do ní strkala, až dívka upadla na zem. Poté ji chytila za vlasy a smýkala s ní po zemi. Nakonec dívce dala ránu pěstí. Podobně nepříjemný zážitek způsobila také 54leté ženě, kterou obviněná napadla v polovině června v azylovém domě v Jeseníku. I v tomto případě fyzickému napadení ze strany obviněné předcházela výměna názorů mezi oběma ženami. Pak už ale poškozená čelila několika úderům pěstí a přišla také o chomáč vlasů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

O pár dnů později si agresivní žena na Masarykově náměstí v Jeseníku, notně posilněna alkoholem, dokonce troufla i na mladého muže. Pogumovanou posilovací šestikolovou činkou jej udeřila do oblasti hlavy. Muž naštěstí vyvázl bez zranění. Obviněné ženě hrozí až tři roky za mřížemi.