Další pokračování oblíbeného seriálu Ulice už za 11 dní!

Seriál Ulice vstupuje v polovině srpna do své šestnácté sezóny. Poprvé za její historii TV Nova na jaře 2020 musela kvůli koronaviru udělat neplánovanou vysílací pauzu. Oblíbené postavy jsme tak opustili uprostřed jejich příběhů, a to častokrát v momentu, kdy to bylo nejzajímavější a nejemotivnější. Teď se do těchto příběhů zase ponoříme, Nova spouští Ulici už 17. srpna! 

Televize začne tam, kde skončila.  „Tyto příběhy znovu navážeme, aby o ně diváci nepřišli. Kvůli jarní pauze ale zpočátku dojde k časovému posunu – novou sezónu budeme v srpnu velice netradičně startovat velikonočním dílem. Věříme, že to bude jen drobná vada na kráse jinak silných příběhů „uličních“ postav. Díky úpravám, které jsme během neplánované pauzy udělali ve scénářích, se vysílání Ulice brzy po startu vrátí do reálného času a k aktuálnosti, kterou mají její diváci tak rádi,“ informuje tisková mluvčí Novy Markéta Behinová.

V Ulici nás čeká plejáda emocí a příběhů, které nenechají jedno oko suché. Vážná témata jako rychle se zhoršující nemoc Zdeny Procházkové, s kterou se musí vyrovnat její milující dcera Magda, nebo nečekaný odchod Světlany Nyklové budou střídat témata šťastná a odlehčenější. „Máme před sebou rovnou dvě svatby, jedno narozené děťátko, vznikající lásky i boj studentů „uliční“ školy za čistotu naší planety. V Ulici se navíc během podzimu objeví jedna nová rodina…,“ dodává Behinová.