Agresor napadl na Prostějovsku muže a ženu. Do ležící ženy se nestyděl ještě několikrát kopnout

PROSTĚJOVSKO – K události došlo 21. května před dvacátou hodinou na hrázi Podhradského rybníka v Plumlově na Prostějovsku. Sedmadvacetiletý agresor napadl nejprve dvaatřicetletou ženu a poté i jejího jednatřicetiletého přítele. Oba napadení byli zranění, žena se ze zranění zotavovala dva týdny.

Dne 21. května před dvacátou hodinou došlo na hrázi Podhradského rybníka v Plumlově na Prostějovsku k fyzickému napadení dvou osob. „Zpočátku verbální spor muže a ženy se rychle změnil ve fyzické napadení ženy,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Sedmadvacetiletý agresor nejprve odstrčil dvaatřicetiletou ženu tak silně, až upadla na zem. „Do ležící ženy se pak nestyděl ještě několikrát kopnout,“ dodal Kořínek. Když se napadené zastal její jednatřicetiletý přítel, byl agresorem napaden také. Jedním úderem do obličeje byl sražen k zemi, přitom však upadl ještě na zaparkované auto. Oba napadení utrpěli podle policie zranění. Muž bez větších následků, žena se z napadení zotavovala dva týdny. V případě odsouzení hrozí podezřelému muži za ublížení na zdraví a výtržnictví šest měsíců až tři léta za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .