Čtrnáctiletá dívka kradla v přerovském supermarketu kosmetiku

ilustrační foto

PŘEROV – Ostraha v supermarketu na ulici Želatovská v Přerově si všimla nezvyklého chování mladé slečny a její starší společnice. Čtrnáctiletá dívka chtěla projít pokladnami bez placení, přestože si do tašky uložila zboží z prodejny. Nakonec se ukázalo, že v tašce měla kosmetiku za více než 2,5 tisíce korun, kterou v ukradla.

Poněkud nezvyklého chování mladé slečny a její starší společnice si všimla ostraha marketu na ulici Želatovská v Přerově. Za pokladnami chtěla ostraha zkontrolovat tašku mladší zákaznice, protože prošla bez zaplacení a měla v ní zboží z prodejny. Podezřelé se to nelíbilo a začala se s členkou ostrahy o tašku přetahovat a chtěla si ji i s ukradenými věcmi nechat. „Nakonec ale o tašku, ve které měla nezaplacenou kosmetiku jako rtěnky, make-up, řasenku, holicí strojek a další věci v celkové hodnotě přesahující něco málo přes 2 500 Kč, přišla a zboží mohlo být vráceno zpět do prodeje,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Vzhledem k výši škody přivolala hlídka městské policie kolegy ze státní policie, která provedla výslech nezletilé dívky a zahájila úkony trestního řízení pro podezření, s ohledem na její nezletilost, z činu jinak trestného krádež.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .