Policisté se snaží objasnit nehodu v Lipové – lázních. Neviděli jste ji?

JESENICKO – Dopravní policisté žádají občany o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala v pondělí 3. srpna v Lipové – lázních na Jesenicku chvíli po druhé hodině odpoledne. Hledají řidiče červeného auta, který u nehody zastavil, ale ihned zase odjel.

Neznámý řidič jel ve směru od Jeseníku na Ramzovou. Při objíždění dvou nákladních aut naložených dřevem ohrozil protijedoucího 30letého řidiče v Octavii. „Aby řidič Octavie zabránil střetu, musel brzdit a vyhnout se vpravo. Další řidič jedoucí za ním však na vzniklou situaci nedokázal včas zareagovat a i přes brzdění narazil do zadní části Octavie,“ popsala nehodu policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Neznámý řidič červeného auta u dopravní nehody zastavil, ale vzápětí ujel směrem k Ramzové. Při nehodě vznikla škoda za 60 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Policie žádá svědky nehody i samotného řidiče červeného auta, který jel ve směru od Jeseníku k Ramzové, aby kontaktovali dopravní policisty na telefonním čísle 735 788 576.