Erika Stárková jde do dalších převleků! Tvoje tvář má známý hlas je zpět!  

Brněnská herečka Erika Stárková (34) se do srdcí fanoušků zapsala nezapomenutelnou rolí Dáši v seriálu Most! Nově ji budeme vídat, pravidelně každý týden, v hudební soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Na obrazovkách televize Nova startuje už 5. září. Formát se dočkal mnoha velkých proměn, ale chybět rozhodně nebudou skvělá hudební čísla v podání oblíbených českých hvězd, které se představí v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby.   

První oznámenou účinkující je fantastická a nadaná herečka Erika Stárková. Pro ni je účinkování v Tváři splněním velkého dětského snu: „Já jsem fanoušek celoživotního převlíkání, tancování a zpívání, a to si tady splním. Takže se neskutečně těším, bude to pořádná jízda.“ Erika Stárková kromě herectví výborně ovládá i zpěv a pohyb, takže se určitě bude v rámci jejích proměn na co dívat: „Bude to pro mě určitě naplňující a bude to něco nového.“  

Dalším, kdo nese svoji kůži na trh, je talentovaný zpěvák a frontman skupiny Lake Malawi Albert Černý. „Dlouho jsem váhal, protože jsem se trochu bál, že se v tom nebudu cítit, ale nakonec po zkušenostech, co jsem nasbíral za poslední rok nebo dva, si myslím, že jsem na to připraven a že si to dokážu užít. Moc se těším na to, že si zazpívám třeba nějaké mega hity na krásném podiu.“  Tvoje tvář má známý hlas startuje už 5. září na Nově.