Zloděj ukradl v Šumperku spícímu mladíkovi mobil z ruky

Ilustrační foto

ŠUMPERK – Včera se na šumperské policisty obrátil 23letý mladík s tím, že ho někdo mezi jednou a druhou hodinou ráno připravil o peněženku i mobil. V tu dobu si totiž společensky unavený zdřímnul v parku v Šumperku a zloděj toho bez váhání využil.

23letý mladík si společensky unavený zdřímnul včera mezi jednou a druhou hodinou ráno v parku „Barborka“ v Kozinově ulici v Šumperku. Neznámý zloděj ho přitom připravil o peněženku i mobilní telefon. Společně s peněženkou, kterou měl uloženou v kapse kalhot, přišel nejen o finanční hotovost, ale také o osobní doklady a platební kartu. „Zánovní telefon značky iPhone 7S mu měl lapka v nestřeženém okamžiku vytáhnout z ruky,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Způsobená škoda podle odhadu poškozeného přesáhla částku 14 tisíc korun. Pachatel si může mimo jiné posedět až dva roky za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .