Napadený skončil v bezvědomí, útočník na záchytce

PŘEROV – Nejprve verbální spor mezi muži ve věku 43 a 54 let se v sobotu v Přerově rychle změnil na fyzické napadení staršího z mužů. Ten po několika úderech pěstí do obličeje upadl na silnici, kde do něho útočník měl ještě kopnout. Při útoku upadl muž do bezvědomí a musel být resuscitován. Útočník skončil na záchytce.

V sobotu 5. září po osmnácté hodině došlo v křižovatce ulic Tovární a Nádražní v Přerově k incidentu mezi muži ve věku 43 a 54 let. „Nejprve verbální spor se rychle změnil ve fyzické napadení staršího z mužů. Ten po několika úderech pěstí do obličeje upadl na komunikaci, kde do něho útočník měl ještě kopnout,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek.Při útoku muž upadl do bezvědomí a musel být přivolanými zdravotníky resuscitován. Poté byl převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci na ARO. Útočník na místě nadýchal 2,28 promile alkoholu v dechu a byl k vystřízlivění umístěn na záchytku. Za výtržnictví a ublížení na zdraví mu hrozí šest měsíců až tři roky za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .