Opilá těhotná žena napadla lékařku přivolané sanitky

PŘEROV – Dnes před třetí hodinou ranní dostali policisté oznámení o ženě ležící ve Wilsonově ulici v Přerově. Zjevně opilá pětadvacetiletá žena na místo vyslaným policistům mimo jiné sdělila, že je těhotná. Proto policisté přivolali také lékaře záchranné služby. V průběhu komunikace mezi lékařkou a pacientkou opilá žena na lékařku náhle zaútočila.

Policisté byli dnes před třetí hodinou ranní při volání k ženě ležící ve Wilsonově ulici v Přerově. Zjevně opilá pětadvacetiletá žena na místo vyslaným policistům mimo jiné sdělila, že je těhotná. Z toho důvodu policisté na místo přivolali lékaře Zdravotnické záchranné služby. „V průběhu komunikace mezi lékařkou a pacientkou opilá žena na lékařku náhle zaútočila,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Opilá žena skočila na lékařku a společně upadly na zem. Dalšímu napadání ihned zabránil přítomní policisté a agresorku s využitím hmatů a chvatů zajistili a nasadili jí pouta, aby více nemohla druhé ani samu sebe ohrožovat. Po provedení lékařského vyšetření, při kterém bylo potvrzeno těhotenství, byla žena umístěna do policejní cely. Tam si ji před sedmou hodinou ranní převzal manžel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Lékařka při útoku utrpěla zranění, se kterým vyhledala ošetření. Policie šetří věc pro podezření z přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví. Za ty podezřelé ženě v případě prokázání viny a odsouzení hrozí šest měsíců až tři roky za mřížemi.