Zloděj ukradl z domu i papírové ubrousky. Ve stavu nouze mu hrozí výrazně přísnější trest

Ilustrační foto

OLOMOUCKO – Neznámý zloděj se někdy v době od 4. do 18. října vloupal do neobydleného domu na Olomoucku. Kromě jiného si odtud odnesl i dvě sady papírových ubrousků a šest rolí černých pytlů na odpadky. Za krádež mu vzhledem k aktuálnímu stavu nouze nyní hrozí výrazně přísnější trest.

Někdy v době od 4. do 18. října se neznámý pachatel vloupal do domu v Samotiškách na Olomoucku. „Zloděj vypáčil vstupní dveře a vnikl do neobydleného rodinného domu,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Vnitřní prostory zloděj prohledal a odnesl si z nich rychlovarnou konvici, 4 malé skleničky, 8 lahví vína, ručníky, pár svršků, 2 sady papírových ubrousků a 6 rolí černých pytlů na odpadky. Celkem způsobil škodu za téměř 4 000 korun, z toho 2 000 korun poškozením. Pachateli hrozí za krádež vzhledem k aktuálnímu stavu nouze přísnější trest, za mřížemi si v případě dopadení může posedět dva roky až osm let.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .