Bobří trus nebo hnízdo veverky, dokážete najít v přírodě stopy zvířat?

OLOMOUCKO – Galerie v přírodě Sluňákov v Horce nad Moravou na Olomoucku pro vás a hlavně pro vaše děti připravila zajímavou aktivitu. Dokážete najít v přírodě stopy zvířat? Poznáte třeba bobří hovínko nebo hnízdo veverky? Stezka je pro vás připravena až do 25. února.

Ode dneška až do 25. února je pro návštěvníky připravena stezka, po které se můžete vydat na vlastní pěst. V galerii v přírodě Sluňákov v Horce nad Moravou na Olomoucku můžete pátrat po pobytových znameních zvířat. Na některé vás upozorní popisky, některé jistě objevíte sami. A kdybyste vůbec nic nemohli najít, organizátoři pro vás připravili také něco v kapsičkách.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Stezka je vyznačena oranžovými proužky látky a vede od informačního centra začátkem Veenendaalské aleje, stáčí se doprava k hliněným pecím a kolem ohniště zlaté spirály, a končí kousek za rybníkem. O víkendu se můžete stavit v informačním centru pro kávu a něco na zub.