Na ulici v Litovli se našlo kolo, jeho majitel se stále pohřešuje

Most přes Moravu na křižovatce ulic B. Němcové a Vítězná v Litovli

LITOVEL – V sobotu 13. března dostala hlídka Městské policie Litovel informaci, že na ulici se nachází jízdní kolo a jeho majitel není k nalezení. Městská policie začala zjišťovat, kam se mohl podít majitel kola. Na záznamu z městského kamerového systému strážníci zjistili, že majitel kola při vykonávání tělesné potřeby spadl do koryta řeky Moravy.

V sobotu 13. března dostala hlídka Městské policie Litovel informaci, že na ulici Boženy Němcové se nachází jízdní kolo a jeho majitel není k nalezení. Hlídka kolo odvezla do svého skladu a začala zjišťovat, kam se mohl podít majitel kola. Vzhledem k tomu, že místo nálezu kola je na místě kam dohlédne kamera městského kamerového systému, tak strážníci prohlédli záznamy z kamery a zjistili, že majitel kola při vykonávání tělesné potřeby u mostu na křižovatce ulic B.Němcové-Vítězná, ztratil rovnováhu a spadl do koryta řeky. Rozjela se rozsáhlá pátrací akce, kdy koryto řeky prohledávali hasiči na člunu i policejní potápěči, a to několikrát. Bohužel se muže nepodařilo nalézt. „Do dnešního dne 2.4.2021, kdy tento článek píšu, se stále nepodařilo muže najít a i když muž bude již po smrti, přesto jej ještě před týdnem opět hledal policejní potápěč. Je to smutná událost, ale i to patří do naší práce,“ uvedl strážník Městské policie Litovel Ludvík Opletal.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .