Oprava průtahu Litovlí se blíží ke konci. Na závěr čeká obyvatele úplná uzavírka

LITOVELV těchto dnech finišuje oprava zbývajícího úseku průtahu Litovlí. Závěrečná pokládka asfaltu bude probíhat 26. až 28. července, přičemž 28. července bude pro všechna vozidla uzavřen průjezd do přilehlých ulic. Průchod pěších nebude omezen.

V těchto dnech finišuje oprava zbývajícího úseku ulice Dukelská v Litovli. Zbývá napojit vjezdy do domů, osadit veřejné osvětlení a položit asfaltový koberec. „To s sebou přinese poslední velké omezení pro občany bydlící v části ul. Javoříčská a Komárov, pro firmy, které zde podnikají, pro zahrádkáře, návštěvníky koupaliště a kempu,“ píše se na webu města. Pokládka asfaltu bude probíhat ve třech vrstvách. První dvě podkladové vrstvy budou pokládány 26. a 27. července. Průjezd vozidel bude v tyto dny částečně omezen, vždy jednou z křižovatek. Třetí finální vrstva bude pokládána ve středu 28. července. Tato finální vrstva musí řádně ztuhnout a není možné po ní jezdit. Z toho důvodu bude 28. července průjezd do části ulic Javoříčská a Komárov pro všechna vozidla uzavřen. Průchod pěších nebude omezen.

26. a 27. červencebude průjezd vozidel do části ulic Javoříčská a Komárov částečně umožněn, 28. červencebude komunikace uzavřena pro veškerou dopravu mimo pěší.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .