Chtěl si zakouřit trávu, skončil v bezvědomí na JIP

ilustrační foto

PROSTĚJOV – Párkrát si potáhl a skončil v nemocnici. Šestnáctiletému mladíkovi se nevyplatil experiment s „trávou“. Po vyzkoušení marihuany zkolaboval a upadl do bezvědomí.

Na čtvrteční odpoledne nebude vzpomínat rád šestnáctiletý mladík, který v Kolářových Sadech neodolal svodům o několik let staršího sparing partnera. Mladíkův organismus ale drogu nezvládl a chlapec upadl do bezvědomí. Na místě museli zasáhnout zdravotníci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Naštěstí se na místě nacházela další osoba, která duchapřítomně ihned zavolala na linku 155 a zajistila záchrannou službu, která mladíka převezla do nemocnice. Ten skončil na jednotce intenzivní péče,“ sdělila tisková mluvčí policie Miluše Zajícová.

Šetřením se zjistilo, že návykovou látku podal mladíkovi 22letý muž, který je nyní podezřelý z přestupku ustanoveného v zákoně o návykových látkách, za nejž mu hrozí několikatisícová sankce.