Olomoučtí kriminalisté pátrají od října po pohřešovaném seniorovi. Neviděli jste ho?

OLOMOUC – Zhruba od poloviny října pátrají olomoučtí kriminalisté po 82letém seniorovi, který se po propuštění z nemocnice nevrátil domů ani o sobě nepodal zprávu. Podle doposud zjištěných informací není vyloučeno, že senior mohl nasednout na vlak a odjet do jiného města. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Pohřešovaný 82letý Jaroslav Hlavica byl ve čtvrtek 14. října okolo 19. hodiny propuštěn z Vojenské nemocnice Olomouc, nacházející se v Klášterním Hradisku na Sušilově náměstí. Od této doby o sobě nepodal rodině zprávu a do místa svého bydliště v okrese Přerov se dosud nevrátil. „Podle dosavadních informací není vyloučeno, že senior mohl nasednout na vlak a odjet do jiného města. Mobilní telefon pohřešovaného byl nalezen v Olomouci, nedaleko místa, kde byl naposledy spatřen,“ uvedla policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Pohřešovaný je vysoký 165 – 170 centimetrů, hubené postavy, vzhledem odpovídajícím zhruba jeho věku. Má vrásčitý oholený obličej, malé hnědé oči a prořídlé středně dlouhé šedé až bílé vlasy. Měl mít na sobě modré jeansy, modrou mikinu, hnědou, či šedou bundu a přes rameno hnědou koženkovou tašku. Policie prosí občany, kteří se pohybovali ve čtvrtek 14. října mezi 19. – 21. hodinou v oblasti Klášterního Hradiska, Gorazdova náměstí a Černé cesty, a pohřešovaného seniora viděli, aby ihned kontaktovali bezplatnou telefonní linku 158.