Pro řidičák nebo přihlásit auto ve Šternberku brzo už jen s rezervací

ŠTERNBERK – S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci se od pondělí 22. listopadu mění úřední hodiny na městském úřadě ve Šternberku pro agendy registru řidičů a registru vozidel. Vstup klientů v úřední hodiny na odbor dopravy a silničního hospodářství, kde tyto agendy můžete vyřídit, bude možný jen na základě předchozí rezervace, jak informoval městský úřad.

Od pondělí 22. listopadu se mění úřední hodiny na městském úřadě ve Šternberku pro agendy registru řidičů a registru vozidel tak, že v úřední hodiny je nutná rezervace termínu návštěvy v rezervačním systému. Úředníci také prosí klienty, aby dodržovali hygienické předpisy, zejména nošení respirátorů a rozestupy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Úřední hodiny:

pondělí a středa

od 08:00 do 11:30 hodin a od 12:30 do 17:00 hodin

V této době je možné vyřídit všechny agendy registru řidičů a registru vozidel jen s rezervací. Odkaz na rezervační systém najdete ZDE pro registr řidičů a ZDE pro registr vozidel.

úterý a čtvrtek

od 08:00 do 11:30 hodin a od 12:30 do 15:00 hodin

V této době je možné vyřídit záležitosti agendy občanských průkazů, cestovních dokladů, registru řidičů a registru vozidel jen na základě předchozí domluvy nebo rezervace. Odkaz na rezervační systém najdete ZDE pro občanské průkazy a ZDE pro cestovní doklady.  Kasina rezervační systém pro registr řidičů a registr vozidel jsou uvedeny v předchozím odstavci.

pátek

od 08:00 do 11:30 hodin – jen pro objednané klienty