Zloděj vybral optiku v Hranicích. Zajímaly ho hlavně sluneční brýle

Ilustrační foto

HRANICE – Na nadcházející letní sezónu se už nyní možná připravoval zloděj v Hranicích, když se někdy během víkendu vloupal do prodejny optiky. Tady ukradl velké množství značkových slunečních brýlí, nepohrdl ani finanční hotovostí a stravenkami. Pro jistotu si odnesl i bezpečnostní kameru.

Během víkendu se vloupal neznámý zloděj do prodejny optiky v Hranicích. Dovnitř se dostal po vypáčení okna nad vchodovými dveřmi. Ze stojanu ukradl 51 kusů značkových slunečních brýlí. „Ani pracovní stůl nenechal na pokoji, vypáčil u něho uzamčenou zásuvku a z příruční pokladny, která se nacházela uvnitř, ukradl finanční hotovost 4 500 Kč a poukázky na stravování,“ upřesnila dále policejní mluvčí Miluše Zajícová. Ze zdi ještě odmontoval a odnesl bezpečnostní kameru. Na ukradených věcech způsobil škodu za 120 200 korun a na poškození 6 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .