Nadělte originální dárky a přitom podpořte lokální výrobce a řemeslníky z Jeseníků.

fotky archiv MAS Horní Pomoraví

JESENÍKY – Letošní zrušení adventních trhů a jarmarků je největší ránou pro drobné regionální řemeslníky a výrobce, kteří právě na těchto trzích nacházeli odbyt pro svoje lokální produkty.  Kampaň Jeseníky pod stromeček podporuje certifikované, produkty, služby, zážitky i prodejní místa. Možná zaujmou právě vás.

Po celou adventní dobu tak bude koordinátor značky JESENÍKY originální produkt® Místní akční skupina (MAS) Horní Pomoraví zveřejňovat jednotlivé držitele ochranné známky, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí. „Letos navíc chceme podpořit i kamenné prodejny, které mají také certifikát prodejního místa značky JESENÍKY originální produkt®. Ta mnohdy prodávají desítky produktů z našeho regionu nebo z okolních lokalit,“ objasnila Hana Olejníková z MAS Horní Pomoraví.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Průběžně se tak budou zveřejňovat tipy na vánoční dárky, bytové dekorace, poukázky, certifikovaná prodejní místa, pozvánky na akce a workshopy s vánoční tématikou, které pořádají držitelé značky, nebo se jich účastní. Výrobky, vouchery a tipy se budou během adventu postupně představovat ve skupině na Facebooku nazvané Jeseníky pod stromeček. V současné době logo fialového zvonku nese 91 výrobků, více než dvě desítky poskytovatelů stravovacích a ubytovacích služeb a zhruba dvacítka jedinečných zážitků.