Pomozte dětem z azyláku v Zábřeze vytvořit kouzelné Vánoce

foto Facebook města Zábřeh

ZÁBŘEH – Další ročník tradiční charitativní akce Strom splněných přání připravila Městská sociální zařízení spolu s městem Zábřeh. Děti z místního azylového domu pro osamělé rodiče s dětmi si do obálek namalovaly a napsaly svá vánoční přání, můžete jim pomoci je splnit.

„Přichází předvánoční čas a s ním nejkrásnější svátky v roce. V našem okolí je ale mnoho dětí, které neznají Vánoce tak jako my, a ne každé z nich má to štěstí, aby dostalo, co si přálo. Pojďme proto společně udělat radost dětem azylového domu v Zábřeze a vytvořit jim tak kouzelné Vánoce,“ uvedla vedoucí Městských sociálních zařízení Petra Janů. Letos bude v Domově pro osamělé rodiče s dětmi v Zábřeze trávit Vánoce 17 dětí ve věku od 6 měsíců do 16 let. Všichni, kdo se rozhodnou splnit některé dětské přání, mohou přijít od 6. prosince do podloubí budovy městského úřadu na Masarykově náměstí, kde bude stát obálkami ověšený vánoční stromeček.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Do těchto obálek si děti namalovaly a napsaly svá vánoční přání. Dárek je poté potřeba předat do Domova pro osamělé rodiče s dětmi na adresu Tunklova 1 nejpozději do neděle 19. prosince. „Budeme moc rádi, když dárek zabalíte a nezapomenete k němu dát i kartičku, ať víme, komu dárek patří. Děkujeme, že nám pomáháte dělat Vánoce krásnější,“ doplnila Petra Janů. Dárky budou dětem předány pod vánočním stromečkem v azylovém domě.