Na stříbrnou a zlatou neděli se ve Šternberku konají venkovské trhy

Ilustrační foto

ŠTERNBERK – Zatímco tradiční vánoční trhy se ve Šternberku kvůli nepříliš logickému nařízení vlády nekonají, na stříbrnou a zlatou adventní neděli se na Horním náměstí uskuteční alespoň venkovské trhy. Kromě tradičního sortimentu nabídnou i vánoční zboží.

„Tradiční venkovské trhy, které probíhají ve Šternberku již jedenáctou sezónu, se uskuteční na Hlavním náměstí ve Šternberku v neděli 12. prosince 2021 od 13 do 19 hodin,“ informovalo na svých webovkách město Šternberk. Můžete se těšit na tradiční zboží jako například med, pečivo, uzeniny a zabijačkové speciality, šité výrobky, džínové kabelky, bylinnou kosmetiku, dárkovou keramiku, ale i na svíčky a ozdoby na vánoční stromečky. Na trhu si naopak nekoupíte jídlo a nápoje určené ke konzumaci na místě. Další trhy proběhnou na zlatou neděli 19. prosince, na kterých bude ke koupi obdobný sortiment.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Trhy proběhnou v souladu s aktuálními protiepidemickými nařízeními. Pořadatelé žádají návštěvníky, aby respektovali pravidla stanovená pro provoz trhů.