Nákupní horečka startuje a pokladní NIKDE!

OLOMOUCKÝ KRAJ – Chybějící personál a naštvaní zákazníci. Tak by se dala popsat nákupní horečka v jednom z prostějovských supermarketů. Fronty se dnes nestojí na zboží, ale na pokladny.

„To snad ani není pravda,“ stěžovala si nahlas v prostějovském Tescu starší žena, která sem přijela nakoupit velký předvánoční nákup s manželem. „Stojíme v řadě u pokladny nejméně dvacet minut, se samoobslužnými pokladnami to neumíme a taky nejsme fyzicky natolik zdatní, abychom mohli při placení dělat tělocvik. Když jim uděláme takovou tržbu, chceme být kompletně obslouženi,“ vysvětluje své mínění žena, která si nepřála být jmenována. Zapravdu jí dávají i ostatní nakupující, co si i s malým provozním nákupem musí vystát dlouhou frontu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V úterý 13. prosince v 17:00 odpoledne, v čase, kdy se lidé vracejí z práce a kupní síla je podle zvyklostí jedna z nejvyšších, byly v provozu pouze dvě pokladny.