Mladý recidivista (19) nakupoval do kočárku, pokladnami projel bez placení

Ilustrační foto

ŠUMPERK – Devatenáctiletý mladík si nezvolil dobrou kariéru. V supermarketu v Šumperku si udělal velký nákup do dětského kočárku, ale s placením se neobtěžoval. Přivolaní policisté zjistili, že mladík je za krádež již v podmínce.

Až tři roky za mřížemi hrozí 19letému muži za opakovanou krádež, které se dopustil včera dopoledne v supermarketu v Šumperku. „Mladík vešel do prodejny s dětským kočárkem a začal nakupovat. Do kočárku vložil dva nože, elektrickou váhu, klobásy a párky. Se zbožím za 2 000 korun následně projel kolem pokladen, aniž by za něj zaplatil,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Povedený zákazník však neušel pozornosti ostrahy, která jej za pokladnami zastavila. Přivolaní policisté zjistili, že mladík byl v letošním roce Okresním soudem v Šumperku odsouzen za krádež k podmíněnému 14měsíčnímu trestu se zkušební dobou do listopadu 2023.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .