Muž byl v Hranicích okraden za bílého dne

Ilustrační foto

HRANICE – Díky své neuvěřitelné drzosti si zloděj přišel na pár tisíc korun. Včera dopoledne v Hranicích se totiž nerozpakoval ukrást muži z kapsy bundy hotovost, stravenky a krabičku cigaret.

Krádež se stala včera dopoledne na Masarykově náměstí v Hranicích. Okradený 30letý muž řekl policii, že se na uvedeném místě bavil se svým známým, který tam byl ještě s dalšími dvěma muži. „Jeden z nich mu sáhl do kapsy bundy a vytáhl mu z ní dvoutisícovou bankovku, stravenky v hodnotě 2 100 Kč a krabičku cigaret, s těmito věcmi se od poškozeného vzdálil,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Okradený možná nechtěl uvěřit tomu, že to myslí vážně a opakovaně po zloději chtěl, aby mu věci vrátil, ale ten to odmítl s tím, že nic nemá a jestli to oznámí, tak si to s ním fyzicky vyřídí. Policie se událostí zabývá a šetří ji pro trestný čin krádež.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .