Auto v Jeseníku srazilo slečnu. Řidič jí sice pomohl, ale nedal na sebe kontakt. Neviděli jste nehodu?

Místo nehody, foto Policie ČR

JESENÍK – Včera ráno se v Jeseníku stala nehoda, kdy řidič osobního auta zachytil 13letou dívku, která přecházela silnici. Řidič sice dívce pomohlo vstát, ale pak odjel a nenechal na sebe kontakt. Policie žádá svědky nehody, případně samotného řidiče, aby se jim ozvali.

Včera v 7:20 hodin se na Rejvízské ulici v Jeseníku u domu číslo popisné 321 stala dopravní nehoda. Třináctiletá slečna šla při levém okraji silnice ve směru od Rejvízu k Jeseníku. Dívka přecházela kolmo přes silnici a u pravého okraje ji mělo zachytit osobní auto, které jelo stejným směrem. Po střetu s vozidlem dívka upadla na silnici. Řidič auta ihned zastavil, vystoupil z auta a sražené dívce pomohl vstát a doprovodil ji za pravý okraj silnice. Pak nastoupil do auta a odjel pravděpodobně ve směru k Rejvízu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Dle lékařské zprávy utrpěla dívka lehčí zranění,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Policie nehodu šetří, ale vzhledem k tomu, že řidič z místa odjel a nenechal na sebe kontakt, žádá o spolupráci případné svědky, kteří by mohli poskytnout k nehodě jakékoliv informace, aby policisty kontaktovali na telefonním čísle 735 788 576. Tímto se také obrací na samotného řidiče osobního auta, který dívku srazil a z místa nehody odjel, aby ji kontaktoval na stejném telefonním čísle nebo se přímo dostavil na dopravní inspektorát v Jeseníku.