Prostějovanky se dožily úctyhodného věku, poblahopřál jim primátor města

Fotky Magistrát města Prostějova

PROSTĚJOV – Hned dvě Prostějovanky se v dubnu dožily úctyhodného věku. Paní Marie Dvořáková oslavila 101. narozeniny a paní Jaroslava Kopecká 102. narozeniny. Kromě jiných gratulantů jim přišel poblahopřát také prostějovský primátor František Jura.

Paní Marie Dvořáková v bubnu oslavila 101. narozeniny. Milá komorní oslava proběhla v Domově seniorů v Nerudově ulici, kde jubilantka žije. Vitální dámě přišli pogratulovat jak zástupci rodiny, tak i přátelé z domova. Dárek s kyticí přinesl také prostějovský primátor města František Jura.  “Mám pocit, že se u paní Dvořákové čas zastavil. Tolik elánu a vitality, to je skutečně pozoruhodné. Vždy mě potěší takové setkání a mohu jen popřát paní Dvořákové, aby si i nadále užívala zdraví a spokojenosti co možná nejvíc,” řekl František Jura.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Paní Jaroslava Kopecká, která v dubnu oslavila své 102. narozeniny, se také dočkala decentní oslavy v domově seniorů. Za město Prostějov jí přišel poblahopřát také primátor, který u té příležitosti řekl: “Mám vždycky nesmírnou radost, když mohu pogratulovat jubilantům, kteří se ve zdraví dožívají úctyhodného věku. A navíc v tak příjemném a přátelském prostředí, jako je zde. Paní Kopecké přeji hlavně pevné zdraví a milé lidi kolem sebe.”

Paní Marie Dvořáková s primátorem
Paní Jaroslava Kopecká s primátorem