Nehoda na Mohelnicku: tři havarovaná auta – tři zranění

Fotky Policie ČR

MOHELNICKO – Trojka včera nebyla šťastným číslem pro tři osobní auta, která havarovala na mokré silnici na Mohelnicku. V každém autě se jeden cestující zranil a skončil v nemocnici. Silnice byla po nehodě asi na tři hodiny uzavřena.

Nehoda se stala včera po půl sedmé večer mezi Lukavicí a Libivou na Mohelnicku. Řidička Pola jela ve směru od Zábřeha na Libivou a při průjezdu mírné pravotočivé zatáčky dostala na mokré silnici smyk a přejela do protisměru, kde narazila do zadní části auta Hyundai, které se dostalo taktéž do smyku a přejelo do protisměru. Tam se střetlo s Chevroletem, kterému po nárazu začalo hořet v motorovém prostoru. Polo skončilo v korytě místního potoka. Při nehodě došlo k zaklínění spolujezdkyně v Hyundai, která byla po vyproštění převezena do fakultní nemocnice, kde skončil i řidič Chevroletu. Řidička WV Polo byla převezena do nemocnice v Šumperku. „Dechové zkoušky u všech zúčastněných byly negativní a hmotná škoda byla předběžně stanovena na 350 000 Kč,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. V souvislosti s nehodou bylo zahájeno trestní řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Silnice byla asi na tři hodiny uzavřena.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.