Žena se pustila do spolucestující v tramvaji, ta musela na ošetření do nemocnice

Ilustrační foto Městská policie Olomouc

OLOMOUC – Nezapomenutelný zážitek jistě budou mít cestující z včerejší ranní tramvaje v Olomouci, stejně tak přivolaní strážníci. Agresivní cestující zřejmě zapomněla na dobré vychování a rozhodla se prosadit svou násilím.

Zmíněný případ se stal včera po sedmé hodině ranní v tramvaji na Jeremenkově ulici v Olomouci. Hlídka městských strážníků byla na základě telefonického oznámení vyslána na uvedené místo, kdy důvodem mělo být „nestandardní“ chování jedné z cestujících. Strážníci na místě zjistili, co se přesně událo.  Cestující žena v tramvaji otevřela okénko, jedné spolucestující však byla zima, a tak jej zavřela. „To však první ženu rozčílilo a dotyčnou napadla tak, že ji kousla do prstu a vytrhla chomáč vlasů,“ uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle. Strážníci zavezli napadenou ženu na ošetření do fakultní nemocnice. Útočnice se bude ze svého jednání zpovídat před přestupkovou komisí, které byla celá věc oznámena pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.