Útočník napadl v Šumperku řidiče, do kterého narazilo vyjíždějící auto. Neviděli jste incident?

Ilustrační foto Pixabay.com

ŠUMPERK – Šumperští policisté pátrají po útočníkovi, který v pondělí 25. dubna v Šumperku napadl 45letého řidiče, kterému nedalo přednost auto vyjíždějící od domu. Napadený muž utrpěl zranění, s nimiž musel vyhledat lékařské ošetření. Policie žádá veřejnost o pomoc a hledá očité svědky.

„Policisté ze šumperského obvodního oddělení pátrají po útočníkovi, který v pondělí 25. dubna před osmou hodinou ráno v Šumperku nedaleko křižovatky ulic Jesenická a Lidická fyzicky napadl 45letého muže,“ uvedla policejní mluvčí Marie Šafářová. Napadený muž byl účastníkem dopravní nehody, kdy jeho vozu nedalo přednost auto vyjíždějící od jednoho z domů. S jeho řidičem se krátce poté dostal do slovní rozepře. Do konfliktu se však zapojili i spolucestující druhého řidiče a další lidé, kteří se k místu nehody seběhli. Jeden z nich pak poškozeného fyzicky napadl, několikrát ho praštil pěstí a kopal do něho. Z místa však před příjezdem policistů všichni utekli. Pětačtyřicetiletý muž utrpěl zranění, s nimiž později musel vyhledat lékařské ošetření.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Nyní se policisté se žádostí o pomoc obrací na veřejnost. V náležitém objasnění události by jim zejména mohli pomoci očití svědci, náhodní kolemjdoucí či projíždějící řidiči. Policisté by především uvítali videozáznamy incidentu, zaznamenané například na mobil nebo palubními kamerami projíždějících aut. S informacemi k incidentu se můžete obrátit buď na bezplatnou linku 158, nebo na kteroukoli služebnu policie.