Nemohl přestat se sportováním. Z hřiště ho museli vyhnat strážníci

Ilustrační foto Pixabay.com

OLOMOUC – Poněkud netradiční případ museli v sobotu večer řešit olomoučtí strážníci. Ať už se jim to líbilo nebo ne, museli ukončit pohybové aktivity sportuchtivého mladíka, protože školní hřiště, na kterém se vyžíval, s pro veřejnost již zavíralo.

Žádná krádež, žádné výtržnosti, přesto kvůli mladíkovi na školním hřišti v Olomouci museli v sobotu kolem půl osmé večer vyjet místní strážníci. Na Operační středisko Městské policie Olomouc se totiž telefonicky obrátila správcová školního hřiště na Mozartově ulici. Důvodem měl být mladík, který odmítal opustit areál místního sportoviště. Strážníci tedy vyrazili na hřiště. „Na místě strážníci kontaktovali oznamovatelku a ta jim řekla, že hřiště se pro veřejnost již uzavírá. Strážníci s tímto faktem seznámili i dotyčného mladíka a ten poté z místa odešel s tím, že se bude muset sportovně realizovat až následující den,“ uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.