Policisté pátrají po pohřešovaném muži z Táborska. Mohl by se pohybovat i v Olomouckém kraji

Foto Policie ČR

OLOMOUCKÝ KRAJ – Táborští policisté pátrají po pohřešovaném 40letém muži ze Slap na Táborsku, který by se mohl pohybovat také v Olomouckém kraji. Žádají proto o pomoc při pátrání také zdejší veřejnost.

Táborští policisté pátrají po pohřešovaném čtyřicetiletém muži ze Slap na Táborsku. Pohřešovaný odešel v pátek 27. května kolem půl osmé ráno z domu do zaměstnání, kam však nedorazil. Manželka po návratu z práce nalezla dopis na rozloučenou. Policisté okamžitě zahájili pátrání, ovšem do současné doby s negativním výsledkem. Pohřešovaný muž se do současné doby nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Podle policejního mluvčího Libora Hejtmana by se mohl pohybovat i v Olomouckém kraji.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pohřešovaný muž je asi 175 centimetrů vysoké, střední postavy, má krátké hnědočerné vlasy a hnědé oči. Na sobě by mohl mít rifle a černou mikinu. Jakékoli informace o výskytu či pohybu pohřešovaného sdělte prosím na bezplatné telefonní lince 158. Informace můžete případně předat i na kterékoli policejní služebně.