Tragická nehoda u Olomouce. Řidič uhořel v havarovaném autě

Fotky Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje

OLOMOUC – Tragická dopravní nehoda se dnes brzy ráno stala na Olomoucku. Pětačtyřicetiletý řidič zřejmě při sjezdu z dálnice narazil do betonové zídky u silnice a přitom došlo k požáru auta. V ohořelém autě byla nalezena jedna osoba bez známek života.

„K požáru osobního auta vyjeli dnes před 5. ráno olomoučtí hasiči. Podle předběžných informací z operačního střediska se měla uvnitř vozu nacházet jedna osoba, což bylo během hašení vysokotlakým proudem potvrzeno,“ uvedla na Twitteru mluvčí hasičů Lucie Balážová. Nehoda se stala na silnici číslo 570 u dálničního sjezdu na 37. kilometru dálnice D46 mezi Hněvotínem a Nedvězím na Olomoucku. Přivolaní policisté na místě nalezli shořelý Citroën, ve kterém se nacházela osoba bez známek života, a převzali si vyšetřování

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Podle dosavadního šetření 45letý řidič zřejmě při sjezdu z dálnice z dosud nezjištěných příčin projel křižovatkou a narazil do protější betonové zídky. Poté došlo k vzplanutí vozidla. Řidič při nehodě zahynul,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Po dobu zásahu a vyšetřování nehody byla silnice mezi Hněvotínem a Nedvězím uzavřena. Zároveň byl uzavřen i dálniční sjezd na 37. km dálnice D46 ve směru od Olomouce na Hněvotín.