A co děti, mají si kde hrát? Ve Šternberku rozhodně!

Foto Městský úřad Šternberk

ŠTERNBERK – V těchto dnech vzniká ve Šternberské aleji na Masarykově ulici ve Šternberku nová herní skákací stezka pro děti. Kromě klasického panáka zde děti najdou další skákací dráhy i odpočinková místa. Stezka je realizována díky sponzorskému daru šternberské firmy.

Šternberská alej na Masarykově ulici ve Šternberku se rozzářila barvami, právě v těchto dnech tady vzniká nová herní skákací stezka pro děti. „Kromě klasického panáka mohou děti využít bludiště, běžeckou dráhu, skákací dráhy různé náročnosti i odpočinková místa,“ popsala mluvčí města Irena Černocká.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Skákací stezka je realizována díky sponzorskému daru šternberské firmy ALLGARD CZ, která městu věnovala barvy, štětce a další materiál nezbytný pro malování a zapůjčila odborného technického poradce. Na samotné realizaci se podílejí zaměstnanci města Šternberka, Domu dětí a mládeže Šternberk a Základní školy Dr. Hrubého.