Přijďte se podívat, jak pracují policisté, hasiči a záchranáři. Den Policie ČR se koná zítra v Mohelnici

MOHELNICE – Oblíbený den se složkami Integrovaného záchranného systému (IZS) se koná zítra dopoledne na náměstí Svobody v Mohelnici. Zájemci uvidí statické ukázky techniky a vybavení policistů, hasičů a záchranářů, další část dopoledne bude věnována dynamickým ukázkám jejich práce.

Šumperský územní odbor policie společně s hasiči a záchranáři zve všechny zájemce na akci „Den Policie ČR aneb IZS v akci“, která se uskuteční v úterý 21. června od 9:00 do 12:00 hodin v Mohelnici na náměstí Svobody. Na místě budou statické ukázky techniky a vybavení profesionálních složek policistů, hasičů a záchranářů a prezentace zúčastněných organizací a institucí (Věznice Mírov, Hasičský sbor Mohelnice, Probační a mediační služba, Nemocnice Šumperk, AGEL Transfúzní služba, Besip, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, Generali Česká pojišťovna , Armáda ČR – 72. mechanizovaný prapor Přáslavice). Od 10:00 do 11:30 hodin bude probíhat pásmo dynamických ukázek práce policistů, hasičů a vězeňské služby.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Akce je zdarma.