Divadlo Šumperk zahraje pod širým nebem

Ilustrační foto Pixabay.com

ŠUMPERK – Divadlo Šumperk využilo teplého letního počasí a do červencového programu zařadilo vystoupení pod širým nebem. Vybralo oblíbené inscenace, které se odehrají v letním divadle za vilou Doris

V sobotu 2. července se na pódiu letní scény objeví řízná komedie Testosteron, jež byla několikrát odložena kvůli nemocem v souboru. Diváci, kteří mají lístky na zrušená představení, je zde mohou uplatnit. Hrát se bude od 19 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ve čtvrtek 7. července přijde na řadu také jedno loučení. Derniéra se bude týkat titulu Už je tady zas! s Petrem Komínkem v hlavní roli Adolfa Hitlera. Protentokrát už v 17 hodin.

Poslední produkce divadelní sezony 2021/22 bude ve znamení živé hudby! V pátek 8. července rozhýbe letní scénu hudební komedie Čik, jejíž podtitul zní Jízda tvýho života. Tento „nevýchovný koncert“ se odehraje od 19 hodin, místo bude ještě upřesněno na webu a Facebooku divadla.

„Všichni příznivci živé kultury jsou srdečně zváni na neopakovatelné hraní venku, které má své nezaměnitelné kouzlo. Lístky jsou již v prodeji na webu www.divadlosumperk.cz, v pokladně divadla nebo v městském infocentru,“ uvedla mluvčí šumperské radnice Soňa Singerová.