Motorkář přejel do protisměru a srazil se se dvěma auty, nedopadlo to pro něj dobře

Foto Policie ČR

JESENICKO – Vážná dopravní nehoda se stala v sobotu 16. července odpoledne v Lipové Lázních na Jesenicku.  Čtyřiatřicetiletý motorkář jel v zatáčce příliš rychle, přejel do protisměru a srazil se se dvěma auty. S těžkým zraněním byl převezen do nemocnice v Jeseníku.

V sobotu 16. července o půl páté odpoledne havaroval čtyřiatřicetiletý motorkář v Lipové Lázních. Cizinec projížděl obcí směrem na Jeseník na motorce Triumf Tiger 900. “Při průjezdu mírně pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy, zejména svým schopnostem a stavu pozemní komunikace a přejel do protisměru. Následně se střetl se dvěma protijedoucími vozidly,” popsal nehodu policejní mluvčí Libor Hejtman. Při srážce motorkář přeletěl přes střechu jednoho z aut. Částečně narazil do betonového sloupu elektrického vedení a otevřenou branou proletěl do dvora rodinného domu, kde zůstal ležet na zemi. Muž byl s těžkým zraněním převezen do nemocnice v Jeseníku. Žádný z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu. Policisté odhadli škodu na 345 tisíc korun (200 tisíc na motorce a po 70 tisících na autech Renault a Škoda).

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.