Ležet a zároveň šlapat. Příznivci lehkol se sejdou ve Šternberku

©2019 Miroslav Vlček 160 00 Praha 6 Evropská 52 Czech Republic vlllk@email.cz infoforma@seznam.cz

ŠTERNBERK – Netradiční podívanou můžete zažít v srpnu ve Šternberku a okolí. Sraz si tu dávají příznivci lehokol. Pořadatelé předpokládají účast až 100 účastníků z různých koutů Evropy. Přijďte se podívat a třeba taky propadnete kouzlu tohoto sportu.

Netradiční podívanou můžete zažít od čtvrtka 4. srpna do soboty 6. srpna ve Šternberku a okolí: Peloton můžete potkat ve čtvrtek 4. srpna v okolí autokempu v Dolním Žlebu, odkud bude peloton startovat a vydá se po cyklostezce Hvězdné do Olomouce. V pátek 5. srpna si příznivci lehokol vyjedou do Loštic a v sobotu na Svatý Kopeček. V pátek 5. srpna je v plánu také večerní jízda světel, která proběhne asi v devět hodin večer ve Šternberku. Účastníci jízdy si na svá kola umístí blikačky, houkačky a nejrůznější osvětlení a takto projedou centrem města, jízdu zakončí na nádvoří Šternberského kláštera. Přesný itinerář všech etap najdete ZDE.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.