V Přerově spadla část zdi na hradbách, vstup na hradby je částečně omezen

Foto Magistrát města Přerova

PŘEROV – Vstup na přerovské hradby je od včerejška částečně omezen – důvodem je pád části zdi, která strhla i popínavý břečťan. Majitelem zdi není město, ale fyzická osoba, a ta už byla o havarijním stavu svého majetku informována.

Na přerovských hradbách včera spadla část zdi. Z toho důvodu je vstup na hradby částečně omezen. Odbor majetku města Přerova zajistil místo páskami, které vymezují místa, kam je vstup zapovězen. Městští strážníci budou místo monitorovat, kontrolovat stav hradeb a případně upozorňovat návštěvníky na nebezpečí.  Dnešní koncert na hradbách se neruší – v 19 hodin tu vystoupí olomoucká bluesová kapela Blues Power – posluchači ale budou muset respektovat zmenšený prostor. „Zítra už na místě budou místo provizorních pásek kovové zábrany. Prosíme návštěvníky hradeb, aby respektovali ohraničený prostor, jde o jejich bezpečnost,“ upozornil včera vedoucí odboru majetku města Miloslav Dohnal. 

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.