Banda opilých Poláků nechtěla vystoupit z vlaku. Vyvést je museli strážníci a policisté

Ilustrační foto Wiki Commons

ZÁBŘEH – O rozruch se v pátek 29. července na vlakovém nádraží v Zábřehu postarala parta opilých Poláků. Průvodčí je sice vykázal z vlaku, ale skutečně je vyvedli až zábřežští strážníci a přivolaní policisté. 

V pátek 29. července v 16 20 hodin přijali zábřežští strážníci telefonní žádost personálu ČD, že ve vlakové soupravě na nádraží v Zábřehu na Olomoucké ulici je větší počet opilých lidí a jeden z nich nechce opustit WC. “Ostatní podnapilé osoby jsou ve vlaku a nechtějí jej na žádost průvodčího, který je vykázal z přepravy opustit,” uvedl velitel Městské policie Zábřeh Václav Doubrava. Strážníci přivolali na místo hlídku  státní policie, se kterou se jim podařilo opilce z vlaku vyvést. “Jednalo se o skupinu osmi osob polské národnosti,” upřesnil Václav Doubrava. Celá věc, byla posléze předána k dořešení Policii ČR pro podezření z trestného činu výtržnictví.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.