Přihlaste se do soutěže v pečení domácího chleba ve Šternberku

Ilustrační foto Pixabay.com

ŠTERNBERK – Již III. ročník soutěže v pečení domácího chleba se letos uskuteční ve Šternberku. Soutěže se může zúčastnit kdokoliv bez rozdílu věku a místa bydliště. Vyplněnou přihlášku je třeba zaslat e-mailem na uvedenou adresu do pátku 26. srpna. 

Městská kulturní zařízení ve Šternberku vyhlašují III. ročník soutěže v pečení domácího chleba. Do soutěže se může přihlásit kdokoliv bez rozdílu věku a místa bydliště. Soutěžící se musí přihlásit e-mailem na adresu reditelka@mkzsternberk.cz v termínu do 26. srpna. Přihlášku ke stažení naleznete ZDE. Soutěž má jediné pravidlo, a to sice, že jako surovina pro přípravu chleba nesmí být použita jakákoliv kupovaná směs.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vlastnoručně upečený čerstvý chléb předá soutěžící v sobotu 3. září od 8.00 do 9.00 hodin v soutěžním stanu na Hlavním náměstí ve Šternberku. Vyhodnocení proběhne v 11.00 hodin. Soutěžní chléb musí být označen jménem soutěžícího, kontaktními údaji včetně telefonního čísla. Ke každému soutěžnímu chlebu musí být dodán návod na přípravu spolu s rozpisem použitých ingrediencí, který bude zveřejněn.

Veřejná degustace a hodnocení porotou proběhne ve stejný den u příležitosti konání tradičního Venkovského trhu Šternberk na Hlavním náměstí. Ceny pro vítěze věnovali Velkoobchod ADAM a KNOWLIMITS.