Revival invaze to v Šumperku rozjede naplno

Ilustrační foto Pixabay.com

ŠUMPERK – Na závěr léta se v Šumperku znovu uskuteční oblíbený festival Revival Invaze, který se každoročně těší velké návštěvnosti. V pátek 19. srpna rozezní areál Pavlínina dvora již počtrnácté tvrdé kytarové riffy revivalových kapel legendárních AC/DC a The Rolling Stones.

„Tento letní revivalový mejdan pod širým nebem má v Šumperku dlouholetou tradici. Věříme, že se i letos přijdou návštěvníci stylově rozloučit s letní sezonou a užít si jedinečnou atmosféru festivalu,“ říká produkční šumperského domu kultury Michaela Horáková. Prozrazuje, že v úvodu vyzve k tanci a zpěvu valašská kapela Rockoví Lišáci. Barva hlasu jejího frontmana Pavla Zdráhala je věrně podobná rockerovi Jiřímu Schelingerovi. Během vystoupení zazní nejen jeho skladby, ale i celá mozaika českých hitů od Katapultu přes Turbo, Václava Neckáře, Karla Gotta, Kamila Střihavku až po Arakain.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pozvání letos přijaly i další dvě špičkové kapely. Tou první je Rolling Stones Revival, jenž slibuje autentické vystoupení plné zběsilé choreografie a rebelských kostýmů, přesně jak jsme u Stounů a Micka Jaggera už přesně šedesát let zvyklí. „Večer zakončí AC/DC revival. Je to nejstarší český tribute celosvětově slavné australské party, který peckami Highway to Hell, Rock N Roll Train nebo Back In Black nepochybně přivede rockové fanoušky do extáze,“ soudí Horáková.

Vstupenky na Revival Invazi lze koupit on-line na SMS ticket ZDE, v předprodeji stojí dvě stě padesát korun. V den konání se cena vstupného zvýší o padesátikorunu. Hudební program v Pavlínině dvoře začíná o sedmé podvečerní.